PARVITA Star

Modifikovaný asfaltový natavovací pás, který je výhradně vyvinut pro ozeleněné střechy, je ideální vrchní vrstvou střešní skladby a poskytuje trvalou ochranu před prorůstáním kořínků a tím zajištění funkční bezpečnosti.

Nejnovější vývoj společnosti Börner spojuje prvotřídní kvalitu vysoce jakostního pásu SK Bit 105® se zvláštními požadavky, které jsou kladeny na izolaci zatravněné střechy.

Vedle nejvyšších technických vlastností v oblasti odolnosti ke stékání při vystavení vyšší teplotě, roztažnosti a odolnosti vůči stárnutí je PARVITA Star vybavena účinnými látkami odpuzujícími kořínky a zajišťuje trvalou funkční bezpečnost v extenzivně nebo intenzivně zatravněné ploché střeše.

Ve spojení s dalšími komponenty systému PARVITA budou docíleny znamenité technické a klimatické výsledky, které se také pozitivně projeví na teplotách v prostorách, které se pod střechou nacházejí.

Zatravnění střechy chrání a prodlužuje životnost střešního pláště, spoří náklady na energii izolací a chlazením.

Vlastnosti
kód položky GB 12133 A
druh aplikace natavení
m²/role 5
šířka pásu 1
kg/m² 5,9
úprava vrchní strany břidlice
druh nosné vložky polyester. komb. 260 g/m²
průtažnost [%] 40/40
odolnost proti stékání při zvýšené teplotě 155
ohebnost za nízkých teplot -30

Průvodce

Nejste si jistí, který z produktů budete potřebovat pro svůj projekt? Podle jednotlivých zvolených kroků v našem průvodci se jednoduše dostanete k nejvhodnější variantě asfaltových pásů pro svůj objekt.

Přehled produktů

Víte, co hledáte, a potřebujete více podrobností? Zobrazte si kompletní sortiment produktů GEORG BÖRNER a jejich detaily.